fondsumy-sor@ukr.net
+38 /0542/ 659 117

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Вільшанська сільська рада оголосила конкурс для підприємців!!

Увага! Конкурс

Вільшанською сільською радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації з сільського бюджету мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у державних банківських установах та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Вільшанської сільської ради.
Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 13 березня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: fondsumy@gmail.com) документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у Вільшанській сільській раді на 2017-2019 роки, яка затверджена рішенням 4 сесії Вільшанської сільської ради сьомого скликання №4/32 від 12.10.2017 (ознайомитися можна на сайті Вільшанської сільської ради).
Також повідомляємо, що засідання конкурсної комісії сільської ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів сільського бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в державних банківських установах, відбудеться 27 березня 2018 року о 10 годині в залі засідань Вільшанської сільської ради (ІІ поверх) за адресою: Сумська область Недригайлівський район с. Вільшана вул. Київський шлях,1а.
Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. –
0542 659-117) та/або Вільшанської сільської ради ( тел. – 5 -61-39).