Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Семінар для підприємців “Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу”

15 березня 2019 року о 15:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу Сум та Сумської області, а також усіх зацікавлених взяти участь у семінарі “Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу”.

Семінар відбудеться за адресою: м. Суми, Сумський відокремлений підрозділ Центру розвитку місцевого самоврядування, пл. Незалежності, 3/1

Захід проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN).

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Реєстрація за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScr9He3ATQVlgXHW6kjft9Rfqu0Ecq4T0dk0UM1y0rwMHDV0A/viewform?fbclid=IwAR0Xvr6525kyywDroaiS0jepqDEsFC64TfSIAWzk4Cjp9Tui__XeNlNIFsI