Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Оголошено конкурс для суб’єктів господарювання Глухівського району!

В рамках реалізації заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Глухівському районі на 2017-2020 роки оголошується конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва в термін                з 06 липня по 06 серпня 2020 року включно необхідно подати документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Глухівському районі на 2017-2020 роки.

Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 14:00 годині 21 серпня 2020 року за адресою:          м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43, в приміщенні Глухівської районної державної адміністрації, кабінет № 7.

Детально ознайомитися з правилами надання часткової компенсації та переліком необхідних документів для подачі проектів на розгляд конкурсної комісії на офіційному веб-сайті Глухівської районної державної адміністрації за посиланням: http://glh.sm.gov.ua/index.php/uk/prioriteti/rozvitokpidpruemstv/5171-8766 або в секторі з питань цивільного захисту, охорони довкілля та використання землі Глухівської районної державної адміністрації за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43 каб.16, тел. (05444) 2-22-19, email: agrouprava@ukr.net.