Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Велика Писарівка оголосила конкурс!!

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА!!!!!

На виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Великописарівському районі на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням  сесії Великописарівської районної ради, районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету
Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі проектів Суб’єктів підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами отриманими у державних банківських установах закінчується 04.03.2019 року
Заява та пакет документів подається до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3 тел. (0542) 65 91 17.
Засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 19.03.2019 року о 14-00 годині в приміщенні Великописарівської райдержадміністрації за адресою: смт Велика Писарівка, вул.Ярослава Мудрого,1.
За більш детальною інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборі з отримання Компенсації звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі Великописарівської райдержадміністрації за адресою: смт Велика Писарівка, вул.Ярослава Мудрого,1 (другий поверх каб.3) або за тел. 5 19 40.