Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Для ФОПів в “Дія” з’являться сервіси із заповнення декларації та сплати податків

Сплата податків, подання декларацій для ФОП на спрощеній системі оподаткування, довідка про отримані доходи та сплачені податки, відображення даних про платника податків і стан його розрахунків з бюджетом, стануть доступними на порталі та в застосунку “Дія” в розділі “Мої податки”. Такі підсумки Diia Summit за участі Мінцифри та ДПС.

Нові податкові послуги для бізнесу з’являться в мобільному застосунку та на порталі “Дія” цієї весни.

Зокрема, процеси заповнення декларацій у “Дії” максимально автоматизовано. Система заповнюватиме за користувача всі поля так, що йому треба буде відповісти лише на 4 запитання.

Громадяни у свою чергу через “Дію” отримуватимуть сповіщення про граничні строки оплати, наявність податкових зобов’язань або заборгованості.

Також інтегрують “Дію” з банками. Завдяки цьому за згодою користувача “Дія” робитиме запит до банку або банків (якщо ФОП має відкриті рахунки в кількох), і відображатиме загальну суму надходжень за обраний звітний період з ФОП-рахунку або рахунків.

Важливо, що суму доходів бачитиме тільки користувач. “Дія” від його імені лише робить запит до банку й заповнює відповідне поле в декларації.

На саміті анонсували антикорупційний проєкт з ДПС, який запустять вже восени, – електронний акциз та електронна марка. Це суттєво спростить процес замовлення, обліку та сплати марок для виробників та експортерів.