Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Есманьська селищна рада оголосила конкурс!

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

 

В рамках реалізації заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Есманьській селищній раді на 2022-2026 роки оголошується конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва в термін з 16 лютого по 18 березня 2022 року включно необхідно подати документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у банківських установах Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Есманьській селищній раді на 2022-2026 роки.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у банківських установах відбудеться о 10:00 годині 4 квітня 2022 року за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43.

Детально можна ознайомитися з правилами надання часткової компенсації та переліком необхідних документів для подачі проєктів на розгляд конкурсної комісії  на офіційному веб-сайті Есманьської селищної ради за посиланням: https://esmanska-rada.gov.ua/dokumentacziya-rozvytok-pidpryyemnycztva/ або в фінансовому відділі Есманьської селищної ради за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43, каб. 2, тел. (05444) 2-22-19, email: upr.ekonomik@gmail.com.