Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Есманьська селищна рада оголосила конкурс!

В рамках реалізації заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Есманьській селищній раді на 2021 рік оголошується конкурсний відбір проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів місцевого бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі суб’єкту малого підприємництва в термін                з 14 квітня по 14 травня 2021 року включно необхідно подати документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми підтримки малого та середнього підприємництва в Есманьській селищній раді на 2021 рік.

Засідання місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться о 14:00 годині 31 травня 2021 року за адресою:          м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43.

Детально можна ознайомитися з правилами надання часткової компенсації та переліком необхідних документів для подачі проєктів на розгляд конкурсної комісії  на офіційному веб-сайті Есманьської селищної ради за посиланням: https://esmanska-rada.gov.ua/download/4434/ або в фінансовому відділі Есманьської селищної ради за адресою: м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43, каб.2, тел. (05444) 2-22-19, email: upr.ekonomik@gmail.com.