Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Фінансовий ярмарок для малого та середнього бізнесу

26 квітня 2018 року в Premier Palace Hotel у м. Харкові (пр. Незалежності , 1) відбудеться Другий Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу.

Цей захід підведе підсумки роботи платформи розвитку операційної спроможності українського підприємництва через полегшення доступу кредитних ресурсів та інформування представників бізнесу щодо можливих джерел фінансування, що стартувала у квітні минулого року.

Розвиток малого та середнього бізнесу  – один із стратегічних пріоритетів для української економіки. Тому необхідно проаналізувати ефективність нового механізму співпраці малих та середніх підприємств (МСП) із фінансовими установами і якість взаємодії  у реалізації стратегії розвитку МСП. саме для цього Німецько-Український фонд (НУФ) заснував  проект “Фінансові ярмарки ііі проводить його другий рік поспіль. Мета цього проекту  – стати обєднавчою платформою для якісної спвпраці банків та МСП.

Теми що обговорюватимуться:

державна політика розвитку МСП та європейський досвід реалізації політики підтримки МСП

актуальні банківські програми кредитування для підприємців

важливість синергії в діяльності підприємств всіх рівнів та можливості, що вона створює у справі розвитку української економіки

реалізація спільних програм  НУФ з ОДА , спрямованих на компенсації процентних ставок за кредитами МСП