Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Грантовий конкурс для стартапів та соціальних підприємств Synergy for Change

28 квітня 2021 року розпочинається набір заявок на грантовий конкурс Synergy for Change.

Фонд Synergy for Change створено з метою підтримки ціннісного бізнесу, адже ми прагнемо сприяти розвитку підприємств та організацій у відповідності до глобальних цілей сталого розвитку ООН. Фонд Synergy for Change є соціальною складовою Synergy Universe, першої екосистеми з фандрейзингу в Україні. Основна місія групи компаній: створити синергію між представниками бізнесу, громадськістю та врядуванням через фандрейзинг. Компанія надає консультаційні та освітні послуги щодо диверсифікації джерел доходів через комплексний фандрейзинг, нарощування потенціалу, розвиток бізнесу, громадських організацій та покращення роботи об’єднаних територіальних громад.

Календар грантового конкурсу Synergy for Change

28 квітня 2021 – брифінг у УКМЦ про програму.

Запрошуємо на брифінг за посиланням.

Ідентифікатор конференції: 829 0869 6972 Код доступу: 676932

28 квітня – 23 травня 2021 – прийом грантових заявок.

6 травня, 13 травня о 16:00 на фейсбук-сторінці Synergy Universe буде проведено вебінари з роз’яснення умов грантової програми.

24 травня – 30 травня – відбір грантових заявок для презентації проєктів.

3 червня – онлайн-пітчинг відібраних проєктів.

10 червня – оголошення переможців грантового конкурсу.

11- 20 червня – узгодження і підписання угод на надання грантової підтримки для переможців.

21 червня – 21 вересня – надання підтримки.

Старта́п (англ. startup), стартап-компанія — нещодавно створена компанія (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але планує стати офіційною), що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок або почала на нього виходити і що володіє обмеженими ресурсами.

Соціальне підприємництво — використання стартапів та інших засобів підприємництва для розробки, фінансування та реалізації рішень соціальних, культурних або екологічних проблем. В цьому аспекті соціальне підприємництво зближується з третім сектором. Концепція соціального підприємництва може бути застосована до широкого спектру організацій, різних за розміром, що мають різні цілі.

В рамках проведення грантового конкурсу Synergy for Change буде визначено 3 переможці, які отримають ваучер на суму від 4000 до 10000€

УМОВИ

Фінансова допомога надається на безповоротній основі.

Перевага надається таким напрямкам: медицина, health care, e-commerce, сталі екологічні рішення, аграрні інновації, громадська безпека та соціальна згуртованість, відповідальне споживання, IT, готельний та ресторанний бізнес, індустрія розваг та відпочинку. Ваучер можна використати на будь-які послуги групи компаній Synergy Universe, такі як: консультаційні або освітні послуги, менторська підтримка з грантових можливостей. Тривалість і кількість консультацій не обмежена, визначається за домовленістю, у відповідності до суми гранту.

ЗАЯВКИ ОЦІНЮВАТИМУТЬСЯ ЗА ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ

  • реалістичність проєктів і їх відповідність глобальним цілям сталого розвитку ООН
  • наявність досвіду в сфері
  • TRL 2-8 (для інновацій)
  • юридична форма (підприємства та організації різної форми власності (ГО, БО, БФ, ФОП, ТОВ)
  • наявність команди або спеціалістів/робітників;
  • інноваційність проєкту

!!!Останній термін подання заявок 23 травня 2021 року. Посилання на аплікаційну форму для подання заявки та пакет документів буде розміщено 28 квітня 2021 року на сторінці Synergy Universe.

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ

Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO, Клуб Сталого Бізнесу, Портал для підприємців, Громадський простір

ПИТАННЯ І КОНСУЛЬТАЦІЇ

6 травня, 13 травня о 16:00 на фейсбук сторінці Synergy Universe будуть проведені вебінари з роз’яснення умов грантової програми. Зареєструватись на вебінари – https://forms.gle/Rqf5KkuQhkQg3bhz9.