fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Краснопільськоа селищна рада оголосила конкурс!!

 

В рамках реалізації заходів програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням дванадцятої сесії Краснопільської селищної ради 7 скликання від 28 лютого 2018 року відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності повторно оголошує конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного та обласного бюджетів часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання на території Краснопільської селищної ради та здійснюють підприємницьку діяльність на території громади не менше 1 (одного) року до дати звернення щодо отримання компенсації.

Для участі у конкурсі Суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 25 листопада по 26 грудня 2019 року подати в Комунальну установу «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3 тел. (0542) 65 91 17, e-mail: fondsumy@gmail.com) заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Краснопільській селищній раді на 2018-2020 роки, розміщеній на офіційнму сайті громади за посиланням : gromada.org.ua/gromada/krasnopil/docs/59392/.

Засідання Місцевої конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів селищного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 13 січня 2020 року о 10 годині в залі засідань Краснопільської селищної ради, за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська,2.

Додаткову інформацію щодо умов та порядку проведення Конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Краснопільської селищної ради безпосередньо або за телефоном (05459) 7-13-77.