Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Річківська ОТГ Білопільського району оголосила конкурс!!!!!

В рамках реалізації заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Річківській сільській раді на 2020-2023 роки, затвердженої рішенням четвертої сесії сьомого скликання Річківської сільської ради від 19.12.2019 року сільська конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів оголошує конкурсний відбір проєктів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Річківської сільської об’єднаної територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах.

Для участі у конкурсі Суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін з 22 березня по 20 квітня 2020 року включно подати до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул.. Кооперативна, 3 тел. (0542) 65-91-17, e-mail: fondsumy@gmail.com) заяву та документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими Суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Річківській сільській раді на 2020-2023 роки.

Засідання сільської конкурсної Комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Річківської сільської об’єднаної територіальної громади часткової Компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 5 травня 2020 року о 10 годині в приміщенні Річківської сільської ради (кабінет голови сільської ради) за адресою: с. Річки, вул. Центральна, 6, 2 поверх.

За детальнішою інформацією та переліком документів на участь у конкурсному відборів проєктів звертатися до відділу фінансів та економічного розвитку Річківської сільської ради (с. Річки, вул. Центральна, 6, перший поверх, або за телефоном 9-40-80).

З повним текстом сільської Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Річківській сільській раді на 2020-2023 роки та Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах можна ознайомитися на офіційному Web-сайті Річківської сільської ради у розділі «Відділ фінансів та економічного розвитку сільської ради».