Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Розвиток навичок ведення електронної комерції для представниць ММСБ у Рівненській та Сумській областях

Спільний проєкт Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП) «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» проводить у жовтні 2021 року безкоштовне дистанційне навчання для підприємниць, представниць мікро-, малого та середнього бізнесу (МСБ) в Сумській та Рівненській областях із просування та продажу продукції в мережі Інтернет.

Навчальна програма має за мету посилити потенціал підприємниць щодо подолання наслідків та впливу пандемії COVID-19 на ринкове середовище, та посилити їхню здатність просувати та розповсюджувати свої продукти використовуючи онлайн-канали, тим самим мінімізуючи перешкоди для комерційної діяльності під час пандемії.

До участі у програмі запрошуються підприємниці, які провадять власний бізнес, власниці та керівниці малого та середнього бізнесу, які проживають на території Рiвненської та Сумської областей.

Тривалість навчання – три дні, з 14:00 до 18:00, в онлайн форматі (через Zoom):

● для представниць Рівненської області – з 18 по 20 жовтня 2021 року,
● для представниць Сумській області – з 25 по 27 жовтня 2021 року.

Участь у тренінгах безкоштовна. Навчальна програма передбачає проведення групових онлайн-консультацій. Успішне завершення навчання підтверджується сертифікатом.

Навчанням заплановано охопити наступні теми:
● Оцінка бізнес-моделі та здатності прийняти багатоканальну стратегію продажів та перейти на електронну комерцію (клієнти та типи поведінки в магазинах, тип товару (товарів), бренд та його позиціонування на ринку, обслуговування клієнтів);
● Просування товарів та послуг (стимулювання збуту, стимулювання споживачів, стимулювання торгівлі, прямий маркетинг, маркетинг подій);
● Національні та міжнародні платформи онлайн продажів для МСБ, їх сильні та слабкі сторони;
● Системи доставки, що працюють в Україні. Як їх використовувати для ведення бізнесу та які переваги;
● Система обробки цифрових платежів.

До викладання запрошені досвідчені практики в сфері бізнесу:
Руслан Бельтюков – досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств);
Олександр Білоус – бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.

Контактна особа – Олег Стень – 0987469497, sten.oleh@gmail.com

Анкету для участі у навчанні необхідно заповнити та подати до 12:00 год 1 жовтня 2021 року.

Заявки, подані пізніше вказаного терміну, не розглядатимуться.

Учасницям, які успішно пройдуть відбір для участі в навчальній програмі, буде повідомлено усі організаційно-технічні питання за сім днів до початку навчання.

Навчальний курс реалізовується проєктом «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні», що є спільною ініціативою Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні та Міжнародної організації праці (МОП). Дізнайтеся більше про проєкт ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» за посиланням https://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/presscenter/pressreleases/2021/undp-and-ilo-launch-a-joint-pilot-project-to-promote-women-economic-empowerment.html

ПРООН та МОП прагнуть стимулювати стале відновлення рівня життя населення, яке постраждало від кризи COVID-19 в Україні, сприяючи та підтримуючи розширення економічних можливостей для жінок як через покращення загальної інституційної бази, так і через створення конкретних умов для реалізації таких можливостей.