Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Безоплатні вебінари для українських агровиробників від японських компаній

Міністерство аграрної політики та продовольства України разом з Міністерством сільського, лісового та рибного господарства Японії за участі представників японських компаній організовують серію безоплатних вебінарів для українських агровиробників. Під час навчання учасники матимуть можливість ознайомитися з новітніми японськими технологіями та обмінятися досвідом щодо покращення сільськогосподарських земель, технологій іригації, садівництва та овочівництва.

Розклад вебінарів:

  1. 28 травня 2024 року — «Покращення ґрунтів, меліорація, включаючи технології іригації». На вебінарі будуть представлені технології та продукти, пов’язані з відбудовою сільськогосподарських доріг, культиваційних доріг та водних каналів, необхідних для ведення сільського господарства. Організатором онлайн-навчання буде компанія NTC.
  2. 5 червня 2024 року — «Технології садівництва та овочівництва» (Horticultural Technologies). На вебінарі презентують технології виробництва сільськогосподарських культур з високою доданою вартістю з використанням технології нанобульбашок, спеціальну плівку для гідропонного вирощування, а також матеріали для покращення ґрунту та теплиці з використанням золи біомаси. Організатором онлайн-навчання буде компанія KAKUICHI.

Обидва заходи проходитимуть з 9.00 до 11.00 години із послідовним перекладом на українську мову на платформі Zoom.

Як взяти участь?

Для участі у вебінарах потрібно заповнити аплікаційну форму. Дедлайн подання — 27 травня 2024 року і 4 червня 2024 року.

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.