Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Відшкодування суб’єктам господарювання витрат за придбання племінних вівцематок, баранів, ярок

Конкурсна комісія з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року (далі – Комісія), склад якої затверджено спільним розпорядженням Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради від 21.11.2016 № 575-ОД/52 «Про утворення конкурсної комісії з питань виконання заходів Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року», розпочинає приймання від юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності (далі – суб’єкти господарювання), заявок та документів, що додаються до них, на одержання часткового відшкодування вартості закуплених ними для подальшого відтворення племінних вівцематок, баранів, ярок (далі — часткове відшкодування).

Часткове відшкодування вартості молодняку овець здійснюється на безповоротній основі суб’єктам господарювання за закуплений ними у період із жовтня попереднього року до жовтня поточного року з племінних заводів та племінних репродукторів молодняк племінних вівцематок, баранів, ярок у розмірі до 50 відсотків їх вартості, але не більш як 850 гривень за одну голову  (при умові, якщо суб’єкт господарювання не отримував часткового відшкодування з державного бюджету за вказаним напрямком у поточному році).

Часткове відшкодування надається суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність в галузі тваринництва та зареєстровані на території Сумської області.

Часткове відшкодування не надається суб’єктам господарювання, стосовно яких порушено справу про банкрутство, яких визнано банкрутами, що перебувають на стадії ліквідації або мають прострочену більше ніж шість місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами державної фіскальної служби.

Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі на одержання часткового відшкодування та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про порядок та умови проведення конкурсу.

Заявку для участі у конкурсному відборі на одержання часткового відшкодування суб’єкти господарювання подають у двох примірниках до Комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації до 05.11.2017.

До заявки необхідно додати:

довідку про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів;

довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

засвідчені підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання, копії відповідних платіжних документів;

акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором;

копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (на останню звітну дату на момент подання документів);

виданий у встановленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

копії племінних свідоцтв (сертифікатів) або сертифікатів племінних (генетичних) ресурсів, засвідчені підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання;

письмове зобов’язання повернути до обласного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі зменшення поголів’я станом на 1 січня двох наступних років з урахуванням приросту та обсягу закупівлі;

довідку Департаменту про те, що суб’єкт господарювання не отримував часткового відшкодування з державного бюджету за вказаним напрямком у поточному році.

Копії документів надаються разом з їх оригіналами (оригінали повертаються).

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Відповідальність за достовірність поданих для участі у конкурсі документів та відповідних інформаційних довідкових матеріалів згідно з чинним законодавством України несе суб’єкт господарювання, який надав документи.

Документи, подані не в повному обсязі, не реєструються і повертаються субʼєкту господарювання. Доопрацьований пакет документів може подаватися повторно, у термін, визначений для надання таких документів.

Заявки та документи приймаються за адресою Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації:
м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 59, 77 15 62

Адреси електронної поштиapk@sm.gov.ua

plan_apk@ukr.net

financy_apk@ukr.net

З повною інформацією щодо умов та порядку одержання фінансової підтримки можна ознайомитися у додатку 4.6 до Програми, яка розміщена на головній сторінці веб-сайту Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації офіційного веб-порталу органів виконавчої влади Сумської області http://www.apk.sm.gov.ua/index.php/uk/programi-rozvitku