Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Вільшанська сільська рада оголосила конкурс для підприємців!!

Увага! Конкурс

Вільшанською сільською  радою оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків  за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у банківських установах.

Право на отримання компенсації з бюджету сільської територіальної громади мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства, які отримали кредити у банківських установах  та здійснюють діяльність не менше 1 року на території Вільшанської сільської ради.

Для участі в конкурсі суб’єкту малого підприємництва необхідно в термін до 02 березня 2022 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail:  fondsumy@gmail.com) документи, передбачені правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у банківських установах Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва  у  Вільшанській сільській раді  на 2021-2022 роки, яка затверджена рішенням 17 сесії Вільшанської сільської  ради  восьмого скликання  № 17/4 від 22.12.2021 року (ознайомитися можна на сайті Вільшанської сільської ради).

Також повідомляємо, що засідання  конкурсної комісії сільської  ради з оцінки та проведення конкурсного відбору проєктів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів бюджету Вільшанської сільської територіальної громади часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими в банківських установах, відбудеться 17 березня  2022 року о 10 годині в залі засідань Вільшанської  сільської ради (ІІ поверх) за адресою: Сумська область  Роменський район с. Вільшана вул. Київський шлях,1а.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (тел. -0542 659-117) та/або Вільшанської сільської  ради ( тел. – 5-61-39).