Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

100 тис. грн на власну справу: програма для підприємців-ветеранів та військових

Підприємці-початківці, які належать до категорій ветеранів, військових або членів їхніх сімей, можуть податися на освітньо-грантову програму від Дія.Бізнес та Аврори. Учасники пройдуть онлайн-навчання з розробки бізнес-плану, отримають психологічну підтримку, а 50 найкращих проєктів буде профінансовано грантами по 100 тис. грн.

Дедлайн реєстрації – 16 червня 2024 року.

Хто може податися на програму

Участь у програмі можуть взяти підприємці-початківці, які мають бізнес на рівні ідеї або власну справу, зареєстровану не більше 6 місяців на момент подання заявки.

Крім того, підприємці мають відповідати принаймні одній із наступних вимог:

 • Ветерани, які мають статус учасника бойових дій (УБД).
 • Військові, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації.
 • Другий/-а з подружжя (офіційний/-а чоловік/дружина) ветеранів або військових, зокрема загиблих, зниклих безвісти та полонених.

Пріоритет під час відбору матимуть бізнес-проєкти з виробництва кухонного начиння, металевих виробів для кухні, текстилю, рушників, одягу, аксесуарів, іграшок, пластикових виробів та швейної продукції.

НЕ зможуть взяти участь у проєкті такі особи:

 • постачальники мережі мультимаркетів Аврора
 • працівники мережі мультимаркетів Аврора
 • не мають бізнес-ідеї
 • не є підприємцем-початківцем (бізнес зареєстровано до 01.12.2023)
 • не є ветераном/ветеранкою, військовим/військовою, другим з подружжя ветерана/ветеранки або військового/військової
 • військовослужбовці, котрі є військовими посадовим особам ЗСУ, незалежно від того чи вони були призвані, чи підписали контракт

Для довідки: Військовими посадовими особами вважаються ті, хто обіймає штатні посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків, тобто керівництвом колективом чи окремою ділянкою робіт, або ж займається адміністративно-господарською роботою, що передбачає управління та розпорядження майном.

Умови та грант програми

Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частину.  Під час першого теоретичного етапу учасники відвідають вебінар із розроблення бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. На другому практичному етапі майбутні підприємці складатимуть бізнес-план та отримають індивідуальні консультації від  експертів. 

За результатами навчання та представлених бізнес-проєктів 50 учасників отримають на конкурсній основі по 100000 грн фінансової підтримки на започаткування або розвиток власної справи.

Фінансування переможців відбувається в національній валюті України у формі безготівкового перерахування коштів на їхні поточні рахунки відповідно до затверджених бюджетів. Грантові кошти зараховуються на рахунки фізичних осіб.

Переможці, які на момент повідомлення про результати освітньо-грантової програми не мають зареєстрованого бізнесу, зобов’язані протягом 15 днів з дати повідомлення зареєструвати юридичну особу або стати ФОПом.

Реєстрація на програму

Для участі необхідно заповнити гугл-форму за лінком: Траєкторія.

Для підтвердження належності до цільової аудиторії проєкту потрібно прикріпити такі документи:

 • ветерани – копія посвідчення УБД
 • військові – копія військового квитка або довідки військових комісаріатів, військових частин і установ Міноборони
 • другий/-а з подружжя – копія свідоцтва про шлюб + копія посвідчення УБД або копія військового квитка або довідки військових комісаріатів, військових частин і установ Міноборони. Заявники, які вже мають зареєстрований бізнес , додатково повинні прикріпити Виписку з ЄДР для підтвердження дати реєстрації бізнесу.

Результати відбору будуть повідомлені на електронні пошти заявників, вказані під час подання заявки. Листи будуть надіслані всім заявникам, незалежно від результатів відбору.

Ознайомитися з усіма деталями освітньо-грантової програми можна за цим лінком

Будь-які запитання щодо програми можна поставити, написавши на електронну адресу assistant@diia-business-poltava.com