Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

Всеукраїнський мережевий бізнес-інкубатор!

Всеукраїнський мережевий бізнес-інкубатор для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості. Якщо ви хочете пройти навчання або поділитися власним досвідом переходьте за посиланням https://study.udf.gov.ua/

      Діяльність бізнес-інкубатора спрямована не тільки на розвиток сільськогосподарського виробництва, а й таких видів діяльності, як: сільськогосподарська кооперація, зелений туризм, інформаційно-комунікаційні технології, народні ремесла, сфера послуг, збирання та переробка дикорослих ягід і грибів, лікарської сировини тощо. Конкретні види діяльності було визначено за результатами реєстрації: з 70 було обрано 50 – ті види діяльності, які користуються найбільшим попитом серед майбутніх учасників бізнес-інкубатора.

          Проєкт має дві складові:

– Проведення короткотермінового (~ 8 годин) дистанційного навчання за обраними напрямками створення бізнесу не менш ніж 10000 осіб з 24 областей України, окрім територій, визначених тимчасово окупованими. На завершення дистанційного навчання учасники отримуватимуть типовий бізнес-план ведення бізнесу за обраним напрямком.

– Консалтинговий супровід протягом 6 місяців бізнес-діяльності не менше ніж 5000 осіб: допомога в пошуку фінансування для створення StartUp або для розвитку вже діючого бізнесу; додаткове навчання з питань бухгалтерського обліку, менеджменту і маркетингу; допомога в організації збуту продукції та послуг учасників бізнес-інкубатора.

          Про бізнес інкубатор: проект «Створення Всеукраїнського мережевого бізнес-інкубатора для диверсифікації сільськогосподарського виробництва і розвитку кооперації у сільській місцевості» став переможцем конкурсу проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Його виконавець: Український державний фонд підтримки фермерських господарств сьогодні вже отримав фінансування для його втілення – закупівлі обладнання, проведення тренінгів і організації роботи Бізнес-інкубатора. За проектом навчання повинні пройти не менше ніж 10 000 претендентів на участь у Бізнес-інкубаторі, серед яких буде обрано лише 5000 тих, хто отримає подальшу підтримку. Але першою фазою реалізації проекту є визначення 50 із 70 напрямків діяльності створюваного Бізнес-інкубатора. Лише потім будуть визначені вищі навчальні заклади, які за цими 50 напрямками проведуть тренінги і розроблять типові бізнес-плани для майбутніх учасників Бізнес-інкубатора. Виходячи з того, що відбір ВНЗ для проведення тренінгів не може відбутись до визначення 50 тем з переліку поданих за проектом 70 тем, то чим раніше вони будуть визначені 10 000 оцінщиками – тим швидше запрацює бізнес-інкубатор!