Ми на фейсбуці
Ми у телеграмі
fondsumy-sor@ukr.net
+38 (050) 214-52-29

Підприємцю

Effect #6

Підприємцю

докладніше

Підприємства Сумщини

Effect #6

Підприємства Сумщини

докладніше

Конкурси Фонду

Effect #6

Конкурси Фонду

докладніше

За попереднім місцем обліку залишилися об’єкти оподаткування: як заповнити повідомлення за формою № 20-ОПП?

Якщо у платника податків після зміни основного місця обліку, пов’язаного із зміною адміністративного району, залишились об’єкти оподаткування за попереднім місцем обліку, то повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП (далі — повідомлення № 20-ОПП) подається лише у разі змін відомостей про такі об’єкти оподаткування, або створення, реєстрації чи відкриття нових об’єктів.

Повідомлення № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єктів оподаткування до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.

У такому випадку у графі 2 «Код ознаки надання інформації» розділу 3 повідомлення № 20-ОПП, зазначається код ознаки надання інформації «1» — первинне надання інформації.

На підставі проставленої відповідної позначки в графі 11 («v» або «+»), здійснюється взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку в контролюючому органі за місцезнаходженням об’єкта оподаткування.

У разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме: зміна типу, найменування, місцезнаходження, виду права або стану об’єкта оподаткування, платник податків надає до контролюючого органу за основним місцем обліку повідомлення № 20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

У такому випадку у графі 2 «Код ознаки надання інформації» розділу 3 повідомлення № 20-ОПП зазначається код ознаки надання інформації «3» — «зміна відомостей про об’єкт оподаткування» або «6» — «закриття об’єктів оподаткування».